آئين نامه گروه

logo bahman

“آئين نامه گروه كوهنوردي بهمن كرمان”

 1. عضويت و پذيرش اعضاء در اين گروه با نظر اكثريت آراء اعضاي هيات مديره مي باشد.
 2. پس از پذيرش توسط هيئت مديره فرد متقاضي مي بايست نسبت به پر كردن فرم عضويت و فرم تعهد نامه و همچنين تهيه كارت بيمه ورزشي و صحت و سلامت اقدام نمايد.
 3. اعضاء مي بايست هر ساله نسبت به تمديد كارت عضويت ، بيمه و سلامت خود اقدام نمايند.
 4. اعضاء مي بايست هزينه هر برنامه را به شماره حساب گروه واريز نمايند و رسيد آن را در آغاز برنامه تحويل سرپرست برنامه دهند.
 5. در صورتي كه فردی نسبت به ثبت نام در برنامه اي اقدام نمود و به عللي از حضور در برنامه منصرف گرديد؛ مي بايست دو روز قبل از اجرای برنامه، انصراف خود را به روابط عمومي گروه اعلام نمايد. چنانچه بعد از اين تاريخ از حضور در برنامه منصرف گرديد 50% هزينه پرداخت شده به عنوان غرامت از وي دریافت مي گردد.
 6. شرط شركت در برنامه هاي گروه پرداخت هزينه به حساب گروه و داشتن رسيد واريزي مي باشد.
 7. افرادي كه بصورت ميهمان در برنامه ها شركت مي نمايند مي بايست حتما” كارت بيمه ورزشي خود را به همراه داشته و فرم تعهد نامه گروه را پر نمايند.
 8. اعضاء غير عضو 20% بيشتر از اعضاء گروه بابت هزينه هر برنامه مي پردازند.
 9. اعضاء جديد پس از شركت در دو برنامه و با مشورت و صلاحديد هيات مديره به عضويت گروه پذيرفته مي شوند.
 10. اعضاء گروه و اعضاء ميهمان در گروه مي بايست در هنگام اجراي برنامه ها از قوانين گروه و دستورات سرپرست برنامه پيروي كرده و از تك روي خودداري نمايند.
 11. افراد عضو گروه و شرکت کننده در برنامه ها، چنانچه در برنامه هاي اجراشده مشكل ايجاد نمايند،با راي اکثریت هيات مديره از گروه حذف مي شوند.
 12. جهت بالا بردن سطح دانش و آگاهي اعضاء نسبت به مسائل مهم در كوهنوردي هر كدام از اعضاء و گروه مي توانند در برنامه هاي پيش رو به طور دلخواه، موضوعي مرتبط به كوهنوردي را انتخاب نموده و در قالب زماني 20 دقيقه آنرا در حين اجراي برنامه ارائه نمايند.
 13. در هنگام شروع برنامه قبل از سوار شدن به وسيله نقليه كارت بيمه ورزشي افراد ميهمان وارسی مي گردد و از حضور افراد بدون کارت بیمه ورزشی معتبر و رایج،جلوگيري مي شود.
 14. اعضاء و افراد ميهمان شركت كننده در برنامه ها مي بايست لوازم و تجهيزات لازم جهت اجراي برنامه را به همراه داشته باشند.
 15. مجمع عمومي گروه در پايان هر فصل برگزار مي گردد كه حضور اعضاء در اين گردهمائي الزامي مي باشد.
 16. اعضاء گروه مي بايست از زمان عضو شدن بمدت يكسال نسبت به گذراندن دوره كار آموزي كوهپيمائي و اخذ گواهينامه آن اقدام نمايند.
 17. اعضاء گروه مي بايست در برنامه هاي آموزشي فني كه توسط كميته فني برگزار مي گردند شركت نمايند.
 18. شركت اعضاء گروه در برنامه هاي سنگين منوط به نظر كميته فني مي باشد.
  در برگزاري برنامه هاي خارج از استان الويت با اعضاء گروه مي باشد و چنانچه تعداد نفرات از حد نصاب تجاوز نمايد اولويت با اعضائي مي باشد كه در برنامه هاي بيشتري شركت داشته اند.
 19. در خصوص اجراي برنامه هاي سنگين و فني با هماهنگي و توافق اعضاء و هيات مديره ، برنامه هائي بصورت موازي و همزمان با برنامه هاي فني و سنگين برگزار مي گردد.
   

5 نظر

 1. سلام.می خواستم بدانم آیا افراد آماتور می توانند در برنامه های شما شرکت کنند؟به چه صورت؟ممنون

 2. روابط عمومی گروه

  با سلام
  بله می توانید.با ارایه کارت ملی و دریافت کارت بیمه ورزشی با هزینه حدود 10000 تومان از فروشگاه صبا اسپرت(چهارراه باغملی/ورودی پاساژ اطلس) و سپس، ارسال شماره همراه و معرفی خود به شماره روابط عمومی گروه(09365488222)، شماره شما ثبت و برای شرکت در برنامه ها به شما اطلاع رسانی می شود.به امید دیدار

 3. محسن اشرفججو

  ضمن سلام و خسته نباشید شرایط عضویت برای سال جدید تغییر نکرده است با تشکر

 4. محسن اشرفجو

  بیمه ورزشی صادره از تربیت بدنی شهرستانها نیز معتبر می باشد و برای شرکت در چندین برنامه و آشنایی بیشتر با اعضا گروه فقط بیمه ورزشی کافی می باشد من محل سکونتم راور می باشد

  • روابط عمومی گروه

   با سلام
   خیر جناب اشرفجو…شرایط تغییر نکرده…در باره اعتبار کارت بیمه هم می توانید از فروشگاه صبا اسپرت واقع در چهار راه باغملی جنب ورودی پاساژ اطلس استعلام نمایید.در شهر کرمان،تا جاییکه اطلاع دارم،همین فروشگاه نماینده صدور کارت های بیمه ورزشی می باشد…تندرست و شاد باشید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

Scroll To Top